Slimbox je nejžhavější novinka v oblasti fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém klienti nacházejí ve stejný okamžik hudbu, motivaci, kondici, spalování tuků a psychickou uvolněnost.

Tento program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti. Slimbox program obsahuje několik základních úderů s kombinací množství cviků, takže se na lekci určitě nebudete nudit. Slimbox je licenční program a to z toho důvodu, aby instruktoři, vedoucí Slimbox lekce byli důkladně připraveni vést hodinu na profesionální úrovni.

Slimbox lekce smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením Slimbox, kde lekce vedou lektoři s licencí na vysoce kvalitních totemech s označením 4Health, splňující nejpřísnější regule. Při lekci Slimbox je vhodné z hygienických důvodů používat vlastní bandáže, které lze zakoupit v Regen klubu na recepci nebo si je za poplatek zapůjčit. Počet cvičících je omezen na 16. (2 na jednom totemu).